Telefoonklapper

Apollo is een vereniging met een algemeen bestuur, een dagelijks bestuur en met diverse commissies en vrijwilligers.

Er is een door de hele club gedragen vrijwilligers beleid, wat betekent dat elk lid zijn of haar steentje bijdraagt.


Terug

Dagelijks bestuursleden:






Voorzitter

Maarten van Gemert

0485-454708

voorzitter@apollomill.nl

Secretaris

Matthéa Timmerman

0485-451783

secretariaat@apollomill.nl

Penningmeester

Angeline van der Cruijsen

0485-454087

penningmeester@apollomill.nl

Ledenadministratie

Matthéa Timmerman

0485-451783

ledenadministratie@apollomill.nl







Algemeen bestuursleden:






Bestuurslid T.C.

Kitty Klop

0485-471607

tc@apollomill.nl

Bestuurslid Recreanten

Guus Nooijen

0485-451369

recreanten@apollomill.nl

Bestuurslid Jeugdzaken

Marjo van den Heuvel

0485-454462

jeugd@apollomill.nl

Bestuurslid Toernooien

Harrie Vloet

0485-455408

toernooi@apollomill.nl







Media / Website:






P.R.

Sylvia van Lijsel

0485-452604

pr@apollomill.nl

Sponsoring

Sylvia van Lijsel

0485-452604

sponsor@apollomill.nl

De Koerier / De Neije Krant

Vera Theunissen

0485-453854

apollindekrant@gmail.com

Webmaster

Antoine van den Hoogen

06-52687571

webmaster@apollomill.nl







Clubbladredactie






Clubblad redactie (De Antenne)

Vacaturen (hooftredacteur)

0

clubblad@apollomill.nl


Antoine van den Hoogen (ontwerper)

06-52687571

webmaster@apollomill.nl







Contactpersonen teams:






Zitvolleybal Eredivisie

Brechtje ten Haaf



zitvolleybal@apollomill.nl

Zitvolleybal 2




zitvolleybal.2@apollomill.nl







Dames 1

Roxy Janssen



dames1@apollomill.nl

Dames 2

Lieke Jans



dames2@apollomill.nl

Dames 3

Kim de Man



dames3@apollomill.nl







Meisjes B

Mariëtte Selten



meisjes.b@apollomill.nl

Meisjes C

Mariëtte Selten



meisjes.c@apollomill.nl

Niveau 1

Marjo van den Heuvel



niveau.1@apollomill.nl

Niveau 2

Marjo van den Heuvel



niveau.2@apollomill.nl

Niveau 3

Marjo van den Heuvel



niveau.3@apollomill.nl

Niveau 4

Marjo van den Heuvel



niveau.4@apollomill.nl

Niveau 5

Marjo van den Heuvel



niveau.5@apollomill.nl

Niveau 6

Marjo van den Heuvel



niveau.6@apollomill.nl







Heren Recr. 1

Ron Timmerman



recr.heren1@apollomill.nl

Heren Recr. 2

Johnny Janssen



recr.heren2@apollomill.nl

Heren Recr. 3

Leo van Zuijlen



recr.heren3@apollomill.nl







Dames Recr. 1

Dianne Witte



recr.dames1@apollomill.nl

Dames Recr. 2

Lianne Janssen



recr.dames2@apollomill.nl

Dames Recr. 3

Wanda Keijzers - van der Ven



recr.dames3@apollomill.nl

Dames Recr. 4

Els Beelen



recr.dames4@apollomill.nl













Print
Copyright © 2017   alrode.nl   Alle rechten voorbehouden. Print deze pagina