Telefoonklapper

Apollo is een vereniging met een algemeen bestuur, een dagelijks bestuur en met diverse commissies en vrijwilligers.

Er is een door de hele club gedragen vrijwilligers beleid, wat betekent dat elk lid zijn of haar steentje bijdraagt.


Terug

Dagelijks bestuursleden:




Voorzitter

Vacature

voorzitter@apollomill.nl

Secretaris

Matthéa Timmerman

secretariaat@apollomill.nl

Penningmeester

Caroline Linders

penningmeester@apollomill.nl

Ledenadministratie

Matthéa Timmerman

ledenadministratie@apollomill.nl





Algemeen bestuursleden:




Bestuurslid T.C.

Vera Theunissen

tc@apollomill.nl



jeugd@apollomill.nl

Bestuurslid Recreanten

Sjaak Bisschops

recreanten@apollomill.nl

Bestuurslid

Kitty Klop



Bestuurslid P.R. / Sponsoring

Sylvia van Lijsel

pr@apollomill.nl



sponsor@apollomill.nl

Bestuurslid Toernooien

Harrie Vloet

toernooi@apollomill.nl





Media / Website:




De Koerier / De Neije Krant

Sylvia van Lijsel

apollindekrant@gmail.com

Webmaster







Clubbladredactie




Clubblad redactie (De Antenne)

Roel Klein

clubblad@apollomill.nl








Contactpersonen teams:




Zitvolleybal Eredivisie

Brechtje ten Haaf

zitvolleybal@apollomill.nl

Zitvolleybal 2

Peter Lemmers

zitvolleybal.2@apollomill.nl





Dames 1

Roxy Janssen

dames1@apollomill.nl

Dames 2

Lieke Jans

dames2@apollomill.nl





Meisjes A

Myke Watervoort

technischecommissie@apollomill.nl

Meisjes C

Roxy Janssen

technischecommissie@apollomill.nl

Niveau 1

Liza Lamers

technischecommissie@apollomill.nl

Niveau 2

Liza Lamers

technischecommissie@apollomill.nl

Niveau 4

Judith Lenkens

technischecommissie@apollomill.nl

Niveau 5

Mariëtte Selten

technischecommissie@apollomill.nl

Niveau 6

Maaike Selten

technischecommissie@apollomill.nl





Heren Recr. 1

Henrie Thoonen

recr.heren1@apollomill.nl

Heren Recr. 2

Martijn Hendriks

recr.heren2@apollomill.nl





Dames Recr. 1

Marcella van Wanroij

recr.dames1@apollomill.nl

Dames Recr. 2

Lianne Janssen

recr.dames2@apollomill.nl

Dames Recr. 3

Wanda Keijzers - van der Ven

recr.dames3@apollomill.nl

Dames Recr. 4

Els Beelen

recr.dames4@apollomill.nl









Print
Print deze pagina