Telefoonklapper

Apollo is een vereniging met een algemeen bestuur, een dagelijks bestuur en met diverse commissies en vrijwilligers.

Er is een door de hele club gedragen vrijwilligers beleid, wat betekent dat elk lid zijn of haar steentje bijdraagt.


Terug

Dagelijks bestuursleden:






Voorzitter

Vacature


voorzitter@apollomill.nl

Secretaris

Matthéa Timmerman

0485 451783

secretariaat@apollomill.nl

Penningmeester

Caroline Linders

06 38558056

penningmeester@apollomill.nl

Ledenadministratie

Matthéa Timmerman

0485 451783

ledenadministratie@apollomill.nl







Algemeen bestuursleden:






Bestuurslid T.C.

Vera Theunissen

06 14513970

tc@apollomill.nl

Bestuurslid Recreanten

Sjaak Bisschops

0485 325784

recreanten@apollomill.nl

Bestuurslid Jeugdzaken

Marjo van den Heuvel

0485 454462

jeugd@apollomill.nl

Bestuurslid P.R. / Sponsoring

Sylvia van Lijsel

0485 452604

pr@apollomill.nl





sponsor@apollomill.nl

Bestuurslid Toernooien

Harrie Vloet

0485 455408

toernooi@apollomill.nl







Media / Website:






De Koerier / De Neije Krant

Sylvia van Lijsel

0485 452604

apollindekrant@gmail.com

Webmaster

Antoine van den Hoogen

06 52687571

webmaster@apollomill.nl







Clubbladredactie






Clubblad redactie (De Antenne)

Roel Klein

06 46022782

clubblad@apollomill.nl


Antoine van den Hoogen (ontwerper)

06 52687571

webmaster@apollomill.nl







Contactpersonen teams:






Zitvolleybal Eredivisie

Brechtje ten Haaf


zitvolleybal@apollomill.nl

Zitvolleybal 2

Peter Lemmers


zitvolleybal.2@apollomill.nl







Dames 1

Roxy Janssen


dames1@apollomill.nl

Dames 2

Lieke Jans


dames2@apollomill.nl







Meisjes A

Myke Watervoort


meisjes.a@apollomill.nl

Meisjes C

Roxy Janssen


meisjes.c@apollomill.nl

Niveau 1

Liza Lamers

06 11490750

niveau.1@apollomill.nl

Niveau 2

Liza Lamers

06 11490750

niveau.2@apollomill.nl

Niveau 4

Judith Lenkens

06 10115053

niveau.4@apollomill.nl

Niveau 5

Mariëtte Selten

06 51008163

niveau.5@apollomill.nl

Niveau 6

Maaike Selten

06 52881844

niveau.6@apollomill.nl







Heren Recr. 1

Henrie Thoonen


recr.heren1@apollomill.nl

Heren Recr. 2

Martijn Hendriks


recr.heren2@apollomill.nl







Dames Recr. 1

Marcella van Wanroij


recr.dames1@apollomill.nl

Dames Recr. 2

Lianne Janssen


recr.dames2@apollomill.nl

Dames Recr. 3

Wanda Keijzers - van der Ven


recr.dames3@apollomill.nl

Dames Recr. 4

Els Beelen


recr.dames4@apollomill.nl













Print
Copyright © 2018   alrode.nl   Alle rechten voorbehouden. Print deze pagina